Komunikaty
Bezlik Rozmów - nowe oferty w Plusie, MixPlusie i Simplusie
data: 2010-08-31

Od 1 września wszystkie oferty dla klientów indywidualnych w sieci Plus (abonament, MixPlus i Simplus) startują z nową usługą „Bezlik Rozmów", czyli swobodnymi, nielimitowanymi rozmowami ze wszystkimi w Plusie.

W nowej usłudze Bezlik Rozmów klient płaci tylko za pierwszą minutę rozmowy do sieci Plus, a resztę połączenia ma za darmo. W planach abonamentowych usługę tę można wybrać bezpłatnie, w MixPlusie kosztuje 5 zł miesięcznie. W Simplusie można ją aktywować bezpłatnie jeśli jest się klientem Simplus od co najmniej 6 miesięcy, a osoby ze stażem krótszym niż 6 m-cy zapłacą za korzystanie z usługi jedynie 3 zł.

Dodatkowo wszyscy klienci abonamentowi, którzy zdecydują się przedłużyć umowę otrzymają nawet do 120 minut miesięcznie więcej do wszystkich sieci. Natomiast Klienci MixPlusa przy przedłużeniu umowy otrzymają dodatkowy bonus – podwojone pierwsze doładowanie.

W ofercie abonamentowej dostępne będą także nowe telefony m.in. dotykowa Nokia C6 z wysuwaną klawiaturą QWERTY, GPS i aparatem 5MPix, oraz Sony Ericsson Hazel z GPS i aparatem 5MPix.

Natomiast w MixPlusie wybór telefonów za 1 zł już w najniższym doładowaniu, w tym muzyczna Nokia X3 z aparatem 3,2 MPix.

Więcej informacji na www.plus.pl

Katarzyna Meller

Rzecznik Prasowy sieci Plus


© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.