Komunikaty
Złota Antena dla „Mobilnych Płatności" i wyróżnienie dla Plusfona 401i
data: 2008-04-03
kategoria: Inne

Mobilne Płatności otrzymały Złotą Antenę "Świata Telekomunikacji" i zostały uznane za Usługę Roku 2008. Plusfon 401i otrzymał wyróżnienie w kategorii Telefon Roku -rozwiązanie mobilne.

Złote Anteny i wyróżnienia przyznawane rokrocznie przez „Świat Telekomunikacji" są wyrazem uznania dla najbardziej innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań oferowanych na polskim rynku w dziedzinie telekomunikacji.

„Mobilne Płatności to jedno z najbardziej interesujących i nowatorskich rozwiązań  teleinformatycznych wdrożonych ostatnio w Polsce. Cieszę się, że Plus jako pierwszy - w odpowiedzi na nowe potrzeby użytkowników, wynikające z ich rosnącej mobilności – stworzył usługę, która  umożliwia dokonanie płatności za pomocą telefonów komórkowych" -  powiedział Dariusz Boduch, Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów i Usług, który w imieniu firmy Polkomtel SA odebrał Złotą Antenę

„Telefon Plusfon to pierwszy telefon portalowy na polskim rynku wprowadzony pod własną marką operatora. Cieszy się on ogromną popularnością wśród naszych klientów. Niezwykle dynamiczna sprzedaż, a także otrzymane wyróżnienie stanowi dla nas potwierdzenie właściwego wyboru dokonanego przez Polkomtel SA", dodałDariusz Boduch, odbierając wyróżnienie za Plusfon.


© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.