Komunikaty
Najlepsza oferta dla klientów ukraińskich!
data: 2018-06-15

Plus odświeża swoją ofertę dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce. Teraz w Plus na Kartę za 25 zł miesięcznie znajdzie się wszystko czego potrzebują: duże pakiety internetowe, darmowy transfer na Viber, Facebook i Messenger, najtańsza stawka połączeń do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i Lifecell, usługi bez limitu w Polsce i do tego rok ważności konta.

Od 15 czerwca w Plus na Kartę można mieć:

  • Duże pakiety GB- po każdym doładowaniu klient otrzymuje bonus w postaci pakietów GB oraz darmowy transfer na Viber, który jest aplikacją cieszącą się dużą popularnością w Europie Wschodniej, w szczególności na Ukrainie, Białorusi i Mołdawii, oraz na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie - Facebook i Messenger.
  • Bez Limitu - nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Polsce oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y za 25 zł miesięcznie.
  • Długa ważność numeru - numer ważny rok bez doładowania.
  • Najtańszy kontakt z bliskimi na Ukrainie - 19 gr za minutę połączenia do wszystkich największych sieci na Ukrainie - Kyivstar, Vodafone i Lifecell - to najniższacena oferowana klientom ukraińskim na polskim rynku.

Z oferty można skorzystać kupując każdy starter Plusa (oprócz Prosto na Kartę), w tym także specjalny starter w języku ukraińskim. By włączyć promocję „Taniej na Ukrainę" wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa o treści 19 pod numer 80161.

Pakiety internetowe, nawet do 100 GB, są bez dodatkowych opłat jako bonus po każdym doładowaniu, a pieniądze można wykorzystać na dowolne usługi, w tym pakiet usług bez limitu w Polsce.

Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614.

W ramach oferty „Taniej na Ukrainę" można też skorzystać z promocji „Poleć Plusa" i za polecenie oferty na kartę w sieci Plus otrzymać dodatkowy pakiet 5 GB na 30 dni.

Załączniki:
Jeśli chcesz pobrać załącznik, kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz opcję 'zapisz jako'.

© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.