Komunikaty
Plus rozpoczyna sprzedaż gazu!
data: 2017-02-28

Plus wprowadza nową ofertę JA+ Gaz. Już od środy 1 marca gaz można kupić w punktach w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu i zyskać gwarancję stałej ceny przez całą długość kontraktu. W ramach programu smartDOM można także oszczędzić na domowych rachunkach i otrzymać rabat za zużyte kWh. Gaz ziemny oferowany przez Plusa to gaz wysokometanowy typu E dostępny w większości gospodarstw domowych do których doprowadzono gazociąg.

Skorzystanie z oferty JA+ Gaz jest bardzo proste. Klient w trakcie jednej wizyty w punkcie Plusa lub Cyfrowego Polsatu podpisuje umowę kompleksową, dzięki której otrzyma jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję gazu. Podobnie jak w przypadku oferty energii elektrycznej, tak i tutaj wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy zostaną przeprowadzone w imieniu klienta przez pracowników Plusa, a sama zmiana sprzedawcy nie wymaga dodatkowych czynności typu zmiany licznika czy przebudowa instalacji gazowej. Gaz będzie dostarczany do klienta w taki sam sposób jak dotychczas.

Oferta JA+ Gaz to:

  • Kontrakt na 12 miesięcy z gwarancją niezmienności ceny gazu przez całą umowę.
  • Jednakowa stawka za kWh dla wszystkich grup taryfowych na terenie całego kraju.
  • Dla klientów Plusa, PlusBanku i Cyfrowego Polsatu stawka za kWh niższa o 5%.
  • Jedna faktura za gaz, obejmująca zarówno jego sprzedaż jak i dystrybucję.
  • Uproszczone opłaty abonamentowe.
  • Dostępność informacji i możliwość zakupu blisko domu – blisko 1200 punktów sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju, w których można zasięgnąć informacji, dokonać zakupu i mieć zapewnioną obsługę klienta.

Grupa

taryfowa

Na jakie potrzeby wykorzystywany

jest gaz?

Opłata

abonamentowa

Cena za kWh poza smartDOM

Cena za kWh

w smartDOM

W-1.1

W-1.2

Kuchenki gazowe -gotowanie

4 zł

(3,25 zł + VAT)

0,1137 zł

(0,0924 zł

+ VAT)

0,1080 zł

(0,0878 zł

+ VAT)

W-2.1

W-2.2

Kuchenki gazowe + podgrzanie wody użytkowej

6 zł

(4,88 zł + VAT)

W-3.6

W-3.9

Kuchenki gazowe + woda użytkowa + ogrzewanie

7 zł

(5,69 zł + VAT)

W4

Małe kotłownie – ogrzewanie, podgrzanie wody użytkowej

Oferta JA+ Gaz jest obecnie adresowana do gospodarstw domowych i będzie dostępna wyłącznie w stacjonarnych punktach połączonej sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Liberalizacja rynku energetycznego, widoczna od dłuższego czasu w sprzedaży prądu, zaczyna też funkcjonować w przypadku sprzedaży gazu. Każdy klient ma prawo zmienić swojego sprzedawcę gazu i coraz  większa ich liczba decyduje się na to. Według danych Urzędu Regulacji Energetyki w 2016 roku liczba klientów, którzy zmienili sprzedawcę gazu, była dwa razy większa niż rok wcześniej.

JA+ Gaz to kolejna usługa dostępna w ramach Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM, która pozwala na uzyskanie oszczędności na domowych rachunkach. smartDOM to obecnie aż dziewięć produktów i usług dla każdego domu: telefonia komórkowa Plusa, Internet LTE Plus i Plus Advanced, telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu, energia elektryczna, usługi bankowe, ubezpieczeniowe oraz z zakresu bezpieczeństwa domu, a także urządzenia telekomunikacyjne oraz sprzęt RTV i AGD. Bogactwo możliwości, łatwość łączenia, dokupowania i korzystania z usług oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że smartDOM to unikalny Domowy Program Oszczędnościowy.

Załączniki:
Jeśli chcesz pobrać załącznik, kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz opcję 'zapisz jako'.

© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.