Komunikaty
Oferta elastyczna JA+ Internet LTE Plus
data: 2016-12-13

Internet LTE Plus bez limitu danych już nawet za 20 zł? Tak, to możliwe w nowej, wprowadzonej właśnie przez Plusa ofercie elastycznej dla klientów korzystających z usługi transmisji danych. Oferta elastyczna JA+ Internet LTE Plus to tańszy abonament dla umów z możliwością wydłużenia ich obowiązywania do 36 miesięcy.

Wprowadzona przez sieć Plus oferta elastyczna jest podobna do znanych już jej odmian w innych rodzajach usług. W JA+ Internet LTE Plus daje ona możliwość zakupu abonamentu tańszego o 10 zł w porównaniu z ofertą standardową, która nadal jest dostępna w sprzedaży. Do końca 12 miesiąca klient powinien potwierdzić chęć skorzystania z obniżonej opłaty abonamentowej na kolejne miesiące, a łączna długość jego umowy wyniesie wówczas 36 miesięcy.

Oferta elastyczna JA+ Internet LTE Plus:

  • Dwa abonamenty: Pakiet podstawowy 40 GB za 39,99zł/79,98zł oraz Pakiet podstawowy 70 GB za 59,99zł/119,98zł z LTE bez limitu danych w cenie abonamentu.
  • W ramach programu smartDOM cena za pakiety to odpowiednio 20 zł i 30 zł miesięcznie dla umów trwających 36 miesięcy.
  • Przed końcem 12 miesiąca klient musi potwierdzić chęć dalszego korzystania z rabatu 10 zł, co oznacza zgodę na wydłużenia swojej umowy o 12 miesięcy.
Załączniki:
Jeśli chcesz pobrać załącznik, kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz opcję 'zapisz jako'.

© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.