Komunikaty
Plush rozdaje się na święta!
data: 2016-12-01

Idą święta i Plush przygotował z tej okazji coś specjalnego, w sam raz na prezent dla siebie lub znajomego – samego siebie, tylko w mniejszym wydaniu! Teraz miękkiego, ale charakternego Plushaka można przygarnąć za darmo po doładowaniu. Trzeba się jednak spieszyć, bo liczba kodów na darmowe maskotki jest ograniczona!

Jak zdobyć maskotkę Plush?

  • Kup starter Plush, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
  • Wyślij bezpłatnego SMSa o treści MASKOTKA na numer 80200.
  • Następnie w ciągu maksymalnie 3 dni doładuj konto za minimum 30 zł.
  • W zamian otrzymasz SMSa z kodem promocyjnym do wykorzystania w Plush Store na maskotkę Plush.
  • Maskotkę otrzymasz całkowicie za darmo, bo kurier też nic Cię nie kosztuje!
  • Potem wystarczy tylko wejść na http://www.plushbezlimitu.pl/maskotka i odebrać swojego Plushaka!

Promocja trwa do 29 grudnia lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych, a otrzymany kod należy wykorzystać do 14 stycznia 2017 r. Może z niej skorzystać każdy, kto jest użytkownikiem oferty Plush na Kartę lub Plush bez limitu, ma ważne konto na usługi wychodzące i spełni warunki określone w regulaminie. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod upoważniający do odbioru jednego misia. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji.

Plush to usługi bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i duże paczki superszybkiego Internetu LTE w niskich cenach - to po prostu oferta dla ludzi młodych duchem i ciałem! Warto nadal obserwować stronę internetową Plusha, bo zawsze są tam informacje o aktualnych promocjach.

Załączniki:
Jeśli chcesz pobrać załącznik, kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz opcję 'zapisz jako'.

© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.