Komunikaty
Przełącz prąd na Plus - nowa oferta energii dla mieszkań i domów z niższą stawką!
data: 2016-11-08

Prąd może być tańszy! Można go kupić od Plusa i zyskać gwarancję stałej ceny przez 36 miesięcy! Wchodzi w życie nowa oferta dla klientów indywidualnych z bardzo atrakcyjnymi stawkami za kWh dla klientów z małym i średnim zużyciem prądu oraz jeszcze niższymi stawkami dla klientów z wysokim zużyciem.

Nowa oferta Prądu od Plusa to bardzo atrakcyjna opłata za zużyte kWh, gwarancja stałej ceny w trakcie całego kontraktu przez 36 miesięcy oraz prosty rachunek za sprzedaż i dystrybucję prądu łącznie z możliwością korzystania z Zielonej Faktury.

Klienci cały czas mogą wybierać spośród dwóch typów ofert – abonamentowej, czyli stałej opłaty za wybrany pakiet rozliczanej co 6 lub 12 miesięcy, oraz płatności tylko na podstawie cyklicznych odczytów licznika.

Dla klientów, którzy mająmałe i średnie zużycie prądu, czyli poniżej 5000 kWh rocznie, Plus ma ofertę „Energia na Abonament" lub „Energia bez prognoz" i w ramach nowych promocji klient otrzymuje:

  • niższą stawkę za kWh – 0,2817 zł (0,2290 zł + VAT) w taryfie G11,
  • opłata handlowa – 3 zł brutto,
  • oferta dostępna z Zieloną Fakturą.

Dla klientówmieszkających w domach, z wysokim zużyciem przekraczającym 5000 kWh rocznie przygotowana została oferta „Energia na Abonament-WZE" lub „Energia bez prognoz-WZE", a WZE to skrót od Wysokie Zużycie Energii. W ramach tych promocji klient otrzymuje:

  • jeszcze niższą stawkę za kWh – 0,2645 zł (0,2150 + VAT) w taryfie G11,
  • opłata handlowa 10 zł brutto.

Stawki za kWh są jednolite i tak samo korzystne bez względu na to, gdzie się mieszka i zależą tylko i wyłącznie od wybranej przez klienta oferty.

Klienci korzystający z oferty Prądu od Plusa mają możliwość korzystania z Zielonej Faktury, czyli otrzymywania rachunków drogą elektroniczną. To pełnowartościowa elektroniczna faktura, która stanowi podstawę prawną do rozliczeń podatkowych w firmie. Jest wysyłana na podany przez klienta adres mailowy po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

Więcej informacji o ofercie Prądu od Plusa jest na https://www.plus.pl/energetyka

Załączniki:
Jeśli chcesz pobrać załącznik, kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz opcję 'zapisz jako'.

© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.