Komunikaty
Plus sponsorem Dnia Maszynisty w Krakowie - zarejestruj swój numer na kartę w Plusie podczas imprezy w piątek 16 września!
data: 2016-09-16

Wyjątkowej rejestracji numeru na kartę w sieci Plus można dokonać w piątek 16 września w Krakowie podczas imprezy z okazji Dnia Maszynisty, która odbywa się na terenie obiektów Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Jana Pawła II 78. Sponsorem tej imprezy jest operator sieci Plus, który dla swoich klientów korzystających z usług prepaid przygotował specjalny punkt szybkiej rejestracji numerów.

Dzień Maszynisty to święto, którego inicjatorem jest organizacja „Autonomiczne Europejskie Związki Zawodowe Maszynistów ALE" zrzeszająca maszynistów z Belgi, Bułgarii, Niemiec, Grecji, Włoch, Chorwacji, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Serbii, Słowacji, Hiszpanii, Czech i Węgier. W Polsce po raz pierwszy było ono obchodzone w 1996 roku, a tegoroczna uroczystość odbywa się w piątek 16 września na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie przy ul. Jana Pawła II 78.

Dla wszystkich uczestników święta, Plus przygotował możliwość zarejestrowania użytkowanego w tej sieci numeru „na kartę". Zrobić to można u pracowników, którzy dyżurują w specjalnie oznaczonym punkcie przy wejściu do auli AWF.

Sama rejestracja jest bardzo prosta i wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport) oraz numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści KARTA na nr 80105.

Na klientów, którzy zarejestrują swoją kartę prepaid czekają wyjątkowe promocje. Aż 500 zł, 50 GB i Rok Ważności Konta to specjalne bonusy dla użytkowników usług Plus na Kartę oraz Plus Internet na Kartę, a klienci Plusha otrzymają bonusy w postaci 500 zł oraz 50 GB.

Rejestracja kart prepaid jest obowiązkowa i wynika z ustawy o działaniach antyterrorystycznych, a dotyczy klientów wszystkich numerów na kartę dla usług głosowych i internetowych, którzy muszą to zrobić najpóźniej do 1 lutego 2017 r, gdyż inaczej nie będą mogli korzystać z usług.

Klienci Plusa mogą też zarejestrować swój numer w 8640 punktach na terenie całego kraju: w 1300 salonach Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci NEONET,1800 kioskach sieci RUCH, 4600 placówkach Poczty Polskiej, a także 670 sklepach Relay, Inmedio i 1Minute.


© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.