Komunikaty
Dodaj swoje zdjęcie do interaktywnego plakatu filmu „Drużyna"!
data: 2014-08-21

Na profilu Plusa na Facebooku (http://Facebook.com/Plus) uruchomiona została specjalna aplikacja, dzięki której każdy może dodać swoje zdjęcie i w ten sposób stać się częścią siatkarskiej mozaiki - interaktywnego plakatu do filmu„Drużyna".

Plus, który jest Generalnym Sponsorem FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 oraz od 16 lat wspiera finansowo polską siatkówkę, przygotował specjalne niespodzianki związane z rozgrywanym w Polsce turniejem. Jedną z niech jest wyjątkowy plakat do filmu „Drużyna" będący mozaiką zdjęć najlepszych kibiców świata, za jakich uważani są Polacy.

Aby dodać swoje zdjęcie do interaktywnej mozaiki, użytkownik powinien najpierw wysłać SMS-a o treści FOTO pod numer  7157 (koszt SMS-a to 1 zł netto), a następnie w wyznaczone miejsce wpisać otrzymany kod i w ten sposób uruchomić opcję dodawania fotografii do interaktywnego plakatu.

Oprócz możliwości dodania swojego zdjęcia do interaktywnego plakatu, użytkownicy aplikacji na profilu Plusa, będą mogli odpowiedzieć kreatywnie na pytanie otwarte i walczyć o siatkarskie nagrody. Między innymi -  siatkarskie piłki z autografami, koszulki, oraz gadżety przydatne kibicom polskiej siatkówki.

Wyświetlany obecnie w kinach film „Drużyna" to dokumentalna opowieść o polskiej siatkówce, która ma przygotować wszystkich kibiców na wielkie siatkarskie święto, jakim są rozpoczynjące się 30 sierpnia FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014.

Załączniki:
Jeśli chcesz pobrać załącznik, kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz opcję 'zapisz jako'.

© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.