Komunikaty
Weź udział w siatkarskim Turnieju Gwiazd podczas Active Summer w Sopocie!
data: 2014-07-03

Już w najbliższą sobotę na plaży przy molo w Sopocie odbędzie się kolejny siatkarski Turniej Gwiazd, w którym może wziąć udział każdy chętny! Cztery drużyny plażowiczów poprowadzą byli i obecni reprezentanci Polski w piłce siatkowej. Mecze odbędą się w trakcie Active Summer, imprezy która odwiedzi siedem popularnych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych.

Active Summer to cykl imprez organizowanych przez Radio Zet. Mają one na celu popularyzowanie aktywnego i bezpiecznego wypoczynku i odbędą się przez siedem kolejnych tygodni w najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach wypoczynkowych w Polsce: Sopocie, Władysławowie, Łebie, Ustce, Jarosławcu, Kołobrzegu i Pobierowie. Od środy do niedzieli, od rana do wieczora, na plaży w miejscowości goszczącej imprezę funkcjonować będzie „aktywne miasteczko". To właśnie w nim organizowane będą konkursy, gry, zabawy i zajęcia ruchowe oraz mecze i turnieje siatkówki plażowej. W czterech strefach odbędą się konkurencje, w których każdy będzie mógł pokazać swoje możliwości sprawnościowe, wytrzymałościowe i siłowe.

Jednym ze sponsorów Active Summer jest Plus, lider technologii LTE. W trakcie imprezy będzie możliwość przetestowania LTE od Plusa, a poprzez specjalne sterowce z routerami Wi-Fi LTE każdy chętny będzie mógł skorzystać z bezpłatnego Internetu. W miejscowościach, w których organizowany będzie event, trwać będzie także promocja starterów Plus na Kartę. Każdemu kto dokona zakupu dowolnego startera Plus na Kartę przysługiwać będzie kuponu do serwisu Muzodajnia uprawniający do ściągnięcia 10 darmowych plików MP3.

Terminy i miejsca imprez Active Summer:

  • 2-6 lipca – Sopot,
  • 9-13 lipca – Władysławowo,
  • 16-20 lipca – Łeba,
  • 23-27 lipca – Ustka,
  • 30 lipca - 3 sierpnia – Jarosławiec,
  • 6-10 sierpnia – Kołobrzeg,
  • 13-17 sierpnia – Pobierowo.

Pierwszy Active Summer już się odbywa w Sopocie. Właśnie tam, na plaży przy molo, w najbliższą sobotę 5 lipca odbędzie się siatkarski Turniej Gwiazd. To niepowtarzalna okazja do zagrania w jednej drużynie z gwiazdą polskiej siatkówki - drużyny będą składały się z siatkarskiej gwiazdy i trójki plażowiczów. Czterem drużynom przewodzić będą byli i obecni reprezentanci Polski w piłce siatkowej – Izabela Bełcik, Paweł Woicki, Łukasz Kadziewicz. Turniej zaczyna się o godz. 16.00, a zapisy do drużyn rozpoczynają się od godz. 12:00 w sobotę przed meczem i potrwają do wyczerpania miejsc. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!


© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.