Komunikaty
Do biegu, gotowi, start - ekipa Plusa gotowa do Półmaratonu Warszawskiego!
data: 2014-03-28

Odbywający się w najbliższą niedzielę, 30 marca, dziewiąty Półmaraton Warszawski będzie idealną okazją do rozpoczęcia sezonu sportowego, ale również wypróbowania nowych rozwiązań technologicznych. Na starcie nie zabraknie zespołu pracowników Plusa, którzy połączą swoje hobby ze światem technologii i pobiegną wyposażeni w urządzenia GPS. Trasę ich biegu można śledzić poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych i poprzez stronę internetową.

Pracownicy Plusa biorący udział w półmaratonie będą mieli przy sobie urządzenia GPS wielkości karty kredytowej ATINA GPS Personal udostępnione przez partnera Plusa - firmę Keratronik, będącą wiodącym dostawcą usług monitoringu. W trakcie biegu testować będziemy lokalizację personalną w zastosowaniu fitness oraz możliwości poprawy bezpieczeństwa zawodników dzięki informacji o lokalizacji online. Rodziny i przyjaciele naszych pracowników mogą też oczywiście podążać  za zawodnikami i spotykać ich w różnych punktach na trasie.

Postępy biegaczy można będzie śledzić zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i aplikację mobilną Combo Client Mobile dostępna na smartfony z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi Android, iOS i WindowsPhone. Aby dowiedzieć się, jak testerzy radzą sobie na trasie biegu, wystarczy zalogować się we wspomnianej aplikacji lub  na stronie www.m.monitoring.pl podając login: polmaraton i hasło: plus

Z ofertą dostępnych w Plusie usług lokalizacyjnych można się zapoznać na stronie www.plus.pl/indywidualna/Uslugi/

Informacje o urządzeniach lokalizacyjnych firmy Keratronik są na stronie http://www.keratronik.pl/


© 2014 Polkomtel Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.